sobota 30. ledna 2016

Stěhování

Ahoj všichni!
Poslední měsíc/dva se u nás nesly ve znamení hledání nového bytu. Ne že bychom byli nějak extra nespokojení, problém byl jinde. Majitelka totiž žije v Americe, ale přes léto jezdí zpátky do Brna za rodinou. Realitka nám původně říkala, že majitelka takto jezdí třeba jednou za 2-3 roky, takže spíš nepřijede, ale kdepak.. jezdí každý rok. Co si budeme povídat, o to jsme nestáli. Přítel tu má stálou práci a v Brně potřebujeme zůstat přes celý rok, takže jsme se museli začít dívat po něčem jiném.
Nejdůležitější pro nás bylo, aby se byt nacházel v centru - už jsme si na to zvykli, moci chodit všude pěšky a nemuset se spoléhat na šaliny.. a samozřejmě také cena a stav bytu. 

Cca před dvěma týdny se zadařilo, našli jsme super byt! Od toho starého je navíc vzdálen asi 5 minut chůze, takže stěhování bylo hned snazší :) Všechno se seběhlo strašně rychle - ještě v den prohlídky jsme si byt zamluvili a další den šli podepisovat smlouvu. No a pak už se stěhovalo. Museli jsme udělat nálet do Ikei a koupit nějaké úložné prostory, protože těch v bytě moc nebylo. Ještě teď se tu válí pár krabic, ale to chce čas. 
Zatím jsme moc spokojení i když největší radost má asi Felix. Jsou tu schody a trámy, takže furt lítá nahoru a dolů a nebo na nás pěkně dohlíží z trámu :)Užívejte zbytek víkendu! :)

7 komentářů:

 1. To je super kočičí byt! Musí to být paráda a gratuluji, že se takhle zadařilo :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tiež gratulujem k novému bytu! A hlavne, že je taký skvelý pre Felixa :) Určite sa mu tam veľmi páči, krásny je aj na fotke!

  OdpovědětVymazat
 3. Great post :) I follow you via GFC :) Have a nice week!

  http://itsmetijana.blogspot.rs/

  OdpovědětVymazat
 4. Jee Felix se tedy může radovat heh. Gratuluju) -L

  OdpovědětVymazat
 5. Tak já teda taky gratuluji k novému bytu :) Nech se daří :)
  a Felix je úžasný! :)
  Simma Blogg

  OdpovědětVymazat